Değerlerimiz


Değerlerimiz

GÜVEN

Güven benliğimizin ana temelini oluşturur.

Karşılıklı güven ilkesi, gerek şirket içi, gerekse müşterilerimizle olan ilişkilerimizde işbirliğinin ana temelini oluşturmaktadır. Müşterilerimizle birlikte karşılıklı güveni esas tutarak yine müşterilerimizle birlikte özel çözümler üretiriz. İş ortaklarımızla kurduğumuz güvenli ilişkiler çerçevesinde hizmetlerimizin performans, kalite ve tedariğinin sürekliliğine yönelik çalışmalar yürütürüz. Çalışanlarımızla olan işbirliğimizi açıklık, dürüstlük, karşılıklı güven ve saygı belirlemektedir. Müşterilerimizle ve iş ortaklarımızla olan ilişkilerimiz açıklık ve şeffaflığa dayanır.

 

DEĞER YARATMAK

Müşterilerimize lider teknolojiyi ve birinci kalite hizmeti sunarız.

Müşterilerimize artı değer yaratan, teknolojik açıdan geleceğe yönelik hizmetler sunarız. Bilim ve teknik alanındaki ilerlemeyi hizmet geliştirme faaliyetlerimiz için bir meydan okuma ve aynı zamanda bir kıstas olarak görmekteyiz. Müşterilerimiz bizi kendileri için Araştırma ve Geliştirme ortağı olarak takdir etmektedir. Kendini işine adamış çalışanlarımız, tavsiye ve desteklerini sunmakla kalmayıp, müşterilerimizin sorunlarına en uygun çözümleri bulabilmek için, müşterilerimizin özel süreçlerinin tümünü gözden geçirirler. En yüksek düzeyde hizmet kalitemiz, hizmetlerimizin performans gücünü ve güvenilirliğini tamamlamaktadır.Neden Biz?

Kalite ve prensiplerimize olan bağlılığımız, müşterilerimizle uzun soluklu işler yapmamızı sağlamaktadır.

Profesyonel Çözümler

Argo Freight Türkiye’den tüm dünyaya hem de tüm dünyadan Türkiye’ye uluslararası taşımacılık yapmaktadır.

Uygun Fiyatlar

Armatörler ile yaptığımız kontratlı anlaşmalar sayesinde müşterilerimize en uygun maliyetlerle fiyat avantajı sağlıyoruz.

Hızlı Teslimat

Argo Freight, geniş lojistik ağı ile Türkiye ve tüm dünya üzerinde hızlı ve güvenli teslimat gerçekleştirmektedir.

Mutlu Müşteriler

Argo Freight, yılların tecrübesiyle müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan ve buna çok önem veren bir kuruluştur.